Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Витяжки

Зонт витяжний вентиляційний з нержавіючої сталі виготовлення за індивідуальними розмірами

Яким би не був напрямок і меню вашого закладу, на будь-якій професійній кухні не обійтися без теплового обладнання. Варіння, смаження, тушкування, мийка посуду - всі ці процеси немислимі без правильно спроєктованої вентиляції. Саме вона забезпечує комфортну роботу персоналу і відсутність запахів кухні в залі для відвідувачів. І питання не тільки в комфорті (хоча він, безумовно, вкрай важливий). Питання ще й у відповідність санітарним нормам, а й кінець кінцем - у виторзі. Погодьтеся, складно уявити собі заповнений гостями заклад, в якому відвідувачі точно знають, що саме готує зараз шеф.

Витяжні куполи - ідеальне розв'язання цієї проблеми. Їх рекомендують встановлювати у всіх ключових точках: над варильною поверхнею, плитою, фритюрницею, посудомийною машиною і т. д. Але рішення буде ідеальним тільки в тому випадку, якщо витяжка буде правильно підібрана під формат конкретно вашого приміщення. Розміри й конструктивні особливості витяжного купола, необхідного на вашій професійній кухні, необхідно обговорити з фахівцями. Компанія Dinox займається комплексним технологічним проєктування, тому наші менеджери завжди допоможуть правильно підібрати або розробити витяжний купол для вашого закладу громадського харчування.

Види витяжних зонтів нержавіючих

Витяжні куполи можуть бути розташовані по-різному. Це залежить від розміщення вашого обладнання. Зазвичай виділяють два різновиди конструкцій.

  1. Пристінний витяжний купол, як зрозуміло з назви, кріпиться на стіну. Підійде для кухонь, обладнання в яких встановлено вздовж стін.
  2. Острівний витяжні куполи кріпляться до стелі. Буде потрібний на кухнях, де плити і столи встановлені по центру. Вибирайте:
    • один потужний по центру приміщення;
    • кілька потужністю менше, розташованих над кожною одиницею обладнання.

Крім того, не слід забувати про такий різновид, як витяжки з жировловлювачами. Вони прекрасно справляються з очищенням повітря в місцях, де скупчується багато жиру і бризок: над жарочними поверхнями або фритюрницями, наприклад. Жировловлювач (його ще називають масляний фільтр) дозволяє продовжити експлуатаційний термін вентилятора і повітропроводів. Принцип дії витяжок з жировловлювачем полягає в тому, що гаряче, насичене частинками жиру і гару повітря вдаряється об холодні нержавіючі пластини (так звану жирову пастку). Всі домішки осідають на металі, а накопичені жири стікають в спеціальний жолоб. Такий витяжний купол рекомендують промивати щотижня.

Як бачите, ще на етапі проєктування кухні ресторану або кафе, задовго до їх відкриття, вкрай важливо продумати систему вентиляції з жировловлювачами.

Виготовлення витяжних куполів на замовлення

Компанія Dinox виробляє витяжні зонти різних розмірів і конфігурацій з використанням таких марок стали: AISI 201 - хромонікелева сталь з високою міцністю, стійка до деформації. AISI 304 - кислотостійка сталь з низьким вмістом вуглецю, що витримує нетривале нагрівання до 900°C. AISI 430 - стійка до корозії сталь з хорошими механічними властивостями, витримує перепади температур. Ви можете вибрати конфігурацію обладнання, яка максимально відповідає вашим вимогам. Ми виробляємо трикутні, трапецієподібні, прямокутні куполи. Є можливість вибрати й кріплення цього устаткування: анкерне, підвісне, на опорній рамі. Не знаєте, що вибрати? Ми допоможемо.

Купити зонт витяжний з нержавіючої сталі

Щоб замовити витяжне обладнання з нержавіючої сталі для кухні ресторану, кафе, їдальні або будь-якого іншого закладу, зв'яжіться з нами. Наші менеджери мають досвід у сфері оснащення професійних кухонь понад 10 років і завжди допоможуть вам. Підібрати правильну конфігурацію, розрахувати актуальну вартість, враховуючи всі параметри й матеріал витяжного зонта, відповісти на всі питання, доставити товар - для всього цього у вас є Dinox. Ми організуємо доставлення в Київ, Харків, Полтаву чи будь-яке інше місто України. Телефонуйте - і співпрацюймо!

Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Новини та статті