Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Мийки

Ванни мийні з нержавіючої сталі: професійний вибір для професійної кухні

Ванни мийні — це незамінний елемент нейтрального обладнання, який займає одне з найважливіших місць на сучасній професійній кухні. Кожна господиня знає: приготування їжі закінчується миттям посуду. А що вже говорити про промислові масштаби!

Ванни мийні нержавіючі для їдалень, ресторанів, кафе або інших закладів громадського харчування повинні ідеально справлятися зі своїми функціями, головні з яких:

 • замочування, миття й ополіскування посуду та кухонного інвентарю;
 • попередня обробка овочів, м'яса або риби.

До цих конструкцій пред'являються певні вимоги. Перш за все, мийні ванни для закладів громадського харчування повинні відповідати всім санітарно-гігієнічним вимогам. Крім того, вони повинні зручно вписуватися в простір професійної кухні, бути комфортними у використанні. Адже від цього залежить швидкість виконання тих чи інших процесів, а значить, в кінцевому підсумку, і виторг вашої компанії. Тут дрібниць не буває.

Мийні ванни для харчоблока: тільки нержавіюча сталь

Зрозуміло, основним матеріалом для виготовлення мийних ванн будь-яких конструкцій є тільки нержавіюча сталь. Компанія DINOX виготовляє виробничі ванни мийні для громадського харчування зі сталі марок AISI 201, 304 або їх поєднання. Харчова нержавіюча сталь відповідних марок в поєднанні з вивіреними технологіями виготовлення дозволяють домогтися оптимального результату. Мийні ванни, які реалізує компанія DINOX, відрізняються цілим рядом переваг, серед яких:

 • довговічність;
 • підвищена зносостійкість;
 • гігієнічність;
 • інертність до фізичних або хімічних впливів;
 • комфорт в роботі;

розумне співвідношення ціна / якість.

Мийні ванни для громадського харчування: як вибрати правильну модель

Різноманіття варіантів мийних ванн може бути практично нескінченним. Ви можете вибрати вже готовий варіант або замовити індивідуальний проєкт. Якщо залишилися сумніви або потрібна порада компетентного фахівця — зателефонуйте нашим менеджерам, разом ви напевно прийдете до правильного рішення. Отже, з чого ж можна вибирати?

Ванни мийні: зварні або суцільнотягнуті?

Перше, з чим вам доведеться визначитися, —  це спосіб виготовлення ванни. Вибирати доведеться один з варіантів:

 • ванни мийні зварні;
 • ванни мийні суцільнотягнені.

Як видно з назв, перший варіант передбачає наявність швів. Вся річ у тому, що така конструкція становить собою металевий каркас, що виконує роль опори, і мийної зони. Зварна ванна — це хороший, міцний, довговічний варіант. Вона може бути практично будь-яких габаритів і обійдеться вам у два рази дешевше, ніж суцільнотягнута. Головний недолік такої конструкції, власне, один: така ванна менш гігієнічна. На швах і стиках з часом буде накопичуватися бруд, і обслуговувати таку ванну буде складніше.

Що ж стосується суцільнотягненої ванни, то вона складається з листа металу, який приймає необхідну форму шляхом штампування. Переваги такого методу виготовлення очевидні: це ідеальна герметичність і відсутність швів. Така ванна вважається набагато більш гігієнічною, так і пошкодження на ній практично не утворюються. Зрозуміло, ванни мийні суцільнотягнені коштують значно дорожче своїх зварних "побратимів", так і параметри виготовлення у них чітко задані (400*400*250/300 мм; 400*500*250/300 мм; 500*500*250/300 мм).

Відповідно, ваше завдання — вирішити, чи потрібно переплачувати за суцільнотягнуту ванну або вам цілком підійде зварна.

Мийні ванни: скільки секцій буде досить?

Залежно від особливостей вашого закладу і простору на кухні можна вибирати з 1-3 секцій або звернути увагу на нестандартні варіанти. Компанія DINOX пропонує.

 • Мийки односекційні. Ідеально для невеликих закладів на зразок кафе. Вони компактні й недорогі, прекрасно підійдуть в разі обмеженого простору кухні або якщо у великій мийці просто немає сенсу.
 • Мийки двосекційні. Найбільш популярна модель, за допомогою якої можна запустити два процеси одночасно, наприклад чищення картоплі + споліскування її, мийка посуду + споліскування. У таких мийок акуратні габарити, які підходять для більшості професійних кухонь, і дуже непоганий функціонал.
 • Мийка трисекційні. Якщо у вас ресторан з великою прохідністю або багато місця на кухні, трисекційнийна мийка стане для вас виручалочкою, адже в одному цьому обладнанні можна виконати всі необхідні маніпуляції. Ви можете мити посуд і готувати інгредієнти одночасно! За санітарними нормами в мийному цеху промислової кухні ресторану бажано мати таку ванну на додаток до двосекційної.

Яку б кількість секцій ви не вибрали, виробничі ванни мийні для громадського харчування від компанії DINOX оснащені пристінним бортом. На ваше замовлення ми можемо доповнити кількість бортів, зробити необхідну кількість ящиків або дверей.

Якщо ж вас цікавлять нестандартні варіанти нержавіючого мийного обладнання, ми готові запропонувати вам такі конструкції.

 • Чотирисекційні мийні ванни. Вона відмінно впишеться в заклад з великим навантаженням. І хоча така ванна має значні габарити, її використання дуже ефективно, сприяє прискоренню та спрощенню процесів.
 • Ванни виробничі мийні зі сміттєвим баком. Прекрасно працюють в закладах з відкритою кухнею або в барних зонах. Непривабливі виробничі процеси приховані, що дозволяє надати кухні або бару естетичний вигляд.
 • Котломийні ванни. Це професійне обладнання для їдалень. Особливо потрібне в овочепереробних цехах, в цехах для миття великого посуду. Конструкція складається з великої глибокої чаші, розташованої на посиленому каркасі.
 • Пересувні ванни. Використовуються як допоміжне обладнання, оскільки дані мийки не підключаються до каналізації стаціонарно. Будуть незамінні в великих цехах по переробленню різних продуктів. Також відрізняються посиленим каркасом і зварною чашею.
 • Рукомийники. Це нержавіюча раковина для миття рук. Встановлюється в цехах і на кухнях громадського харчування. Компанія DINOX виготовляє рукомийники повністю з нержавіючої сталі для максимальної міцності й гігієнічності.

Кухонні столи з мийкою: вдала комбінація

Комбіноване обладнання — це справжня знахідка для закладів з невеликою площею професійної кухні. Або просто для тих, хто звик мислити ергономічно. Зверніть увагу на кухонні столи з мийкою — ця прекрасна комбінація допоможе вам оптимально використовувати простір професійної кухні. Отже, що ж являють собою виробничі столи з мийкою для кухні? Як зрозуміло з назви, це одночасно і стіл (тобто робоча поверхня), і мийна ванна.

Компанія DINOX пропонує виготовити столи-мийки різним розташуванням ванн: зліва, справа або по центру. Сама комплектація та особливості мийних ванн обговорюються разом із замовником. Ви можете вибрати мийку необхідних габаритів (штамповану чи зварну). Зазвичай наші замовники не обмежуються стандартною комплектацією і вибирають додаткові деталі. Ми пропонуємо доповнити стіл-мийку:

 • бортами;
 • дверцятами;
 • зашивками;
 • надбудовами;
 • органайзерами;
 • отворами для збору відходів;
 • відкидними сміттєвими баками;
 • поличками;
 • фартухами та іншим.

Співпраця з DINOX

Ванни мийні високої якості, за прийнятною ціною і з урахуванням ваших конкретних побажань реалізує компанія DINOX. Вже багато років ми забезпечуємо заклади громадського харчування з усієї України якісним і недорогим нейтральним обладнанням. І наші клієнти повертаються до нас знову і знову. Чому?

Ми надійні професіонали. Нам важлива якість реалізованого товару і власна репутація. Тому ви можете бути впевнені в тому, що ви отримаєте кращі мийні ванни.

Ми уважно ставимося до термінів. Зазвичай терміни виготовлення становлять 10-15 днів; після обговорення всіх побажань клієнта і внесення передоплати. Ми чітко розраховуємо наші можливості й гарантуємо, що ви отримаєте меблі в зазначений термін.

Ми організуємо доставлення по всій країні. Якщо ви перебуваєте в Дніпрі, то забрати обладнання можете самовивозом. А якщо сума вашого замовлення понад 10 000 гривень, то ми доставимо вам його по Дніпру безплатно. У разі, якщо ви живете в будь-якому іншому місті України, ми повністю організуємо і проконтролюємо логістику до вашого об'єкта.

Ми завжди з вами. Від моменту першої консультації до виконання гарантійних зобов'язань протягом одного року; ми з вами. Зверніться до нас і ми допоможемо вам у розв'язання всіх питань, що виникли. Телефонуйте!

Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Новини та статті