Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Тумби з нержавіючої сталі

Професійні столи-тумби з нержавіючої сталі для ресторанів зі складу чи під замовлення

Кухня сучасного закладу громадського харчування: ресторан або кафе, буфет або кав'ярня, бар або фаст-фуд, - це простір, обладнаний по максимуму. Для якісного приготування, зберігання, подачі страв на кухні громадського харчування не обійтися без грамотного планування і якісного нейтрального обладнання. Саме розумна організація простору та продуманий набір професійного обладнання забезпечують комфорт співробітників і зрештою працюють на результат - підвищення щомісячного прибутку.

За відгуками професійних кухарів, один з найнеобхідніших предметів на кухні - це тумба з нержавійки. Саме вона здатна ідеально впорядкувати наповнення кухні вашого закладу. Стіл-тумба з нержавійки володіє найважливішою перевагою: це одночасно і тумба для зберігання, і поверхня для роботи. Зустріти тумби ви можете в гарячому або холодному цеху, в зоні видачі або мийки - всюди вона буде актуальна і популярна. Крім того, використання тумб з нержавійки не обмежується закритим приміщенням. Ви можете купити стіл-тумбу і використовувати її надворі, наприклад, в закладах фаст-фуду або кав'ярнях, розташованих просто неба.

Стіл-тумба з нержавіючої сталі - переваги

Дана одиниця нейтрального обладнання стане кращим помічником на вашій професійній кухні, оскільки вона має незаперечні переваги.

 • Нержавійка - оптимальний матеріал. Він не вбирає запахи, не роз'їдається кислотами, не псується від жиру, внаслідок чого досягається максимальна гігієнічність. Крім того, тумба з нержавіючої сталі відрізняється підвищеною зносостійкістю і довговічністю. А значить, ваші витрати виправдаються на довгі роки.
 • Стіл-тумба з нержавійки може бути укомплектована за вашим бажанням. Ті чи інші відсіки для зберігання зазвичай вибирають виходячи з ваших безпосередніх умов на кухні. Це можуть бути:
  • тумба з полицями (зазвичай використовується для габаритної посуду або якихось приладів, кількість полиць починається від однієї-двох і закінчується тільки вашими побажаннями);
  • тумба з ящиками (в них зручно розкладати сухі інгредієнти або дрібний інвентар);
  • тумба з надбудовами зверху (відкриті або закриті полиці також допомагають оптимально організувати простір);
  • тумба з відкидними сміттєвими баками (таке виконання зустрічається дуже часто);
  • комбінування всіх вищеописаних елементів.

Також ви можете вибрати двері для вашої тумби (вони можуть бути звичайними або купе), ніжки (на гвинт-опорах або колесах), зашивання (з одного або всіх сторін). І, звичайно, стільницю: традиційна прямокутна форма і не тільки, наявність або відсутність борту, мийної ванни, отвори для збору відходів - все це в ваших руках.

Виготовимо лабораторні тумби під замовлення

Стіл-тумба лабораторна відповідає всім санітарним рекомендаціям. Нержавіюча сталь, як ми вже говорили, - максимально гігієнічний матеріал. А грамотне виконання тумби дозволить вам досягти охайності й акуратності в лабораторії. Такі тумби просто утримувати в чистоті, причому вони не вбирають ніякі дезінфекційні розчини й мийні засоби. В результаті все санітарно-гігієнічні норми дотримуються легко і без додаткових зусиль.

Купити меблі з нержавіючої сталі

Компанія Dinox пропонує своїм клієнтам купити стіл-тумбу з нержавіючої сталі в Києві, Дніпрі та інших містах. Причому ви можете не тільки вибрати готовий варіант виконання, а й замовити виріб, який оптимально підійде під вашу конкретну кухню. Другий варіант - набагато краще. Наші технологи створять для вас ескіз виробиів, виходячи з ваших побажань, враховуючи будь-яку нестандартну геометрію приміщення і необхідне вам наповнення, що б то не було полички, ящики, надбудови і т.д. Не хвилюватись, що виконання замовлення вам доведеться чекати близько місяця, та ще й обійдеться він вам трохи дорожче. Спеціалізація компанії - саме індивідуальні замовлення, оскільки практика показує, що в довгостроковій перспективі подібні фінансові вкладення виявляються набагато вигіднішими.

Ми точно знаємо ваші потреби й готові працювати так, щоб ви залишилися задоволені.

 • Не роздута вартість товару, а прозоре ціноутворення.
 • Не примарні «поради експертів», а реальні рекомендації професійних технологів і конструкторів.
 • Не готові шаблонні рішення, а індивідуальне замовлення по вашому запиту, по вашій ситуації.
 • Не затягування з видачею замовлення, а чітко обумовлені терміни відповідно до технічних вимог виготовлення обладнання.
 • Не разова співпраця, а довгострокові партнерські відносини.

Все це - компанія Dinox. Приєднуйтесь!

Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Новини та статті