Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Спеціалізовані урни і баки

Купити урну для фут-корту нержавіючу

Загальноживлення сьогодні — максимально конкурентне та досить жорстке середовище. Помилок не прощає. І якщо ви зацікавлені в розвитку власного бізнесу в цій сфері — значить, ви зацікавлені в задоволенні кожного клієнта, що приходить до вас. Вимог до закладів громадського харчування багато гостей: смачна їжа, приємний сервіс, швидкість обслуговування, чистота приміщення. Вірите чи ні, вибір правильної урни для швидкоїжі допоможе тією чи іншою мірою закрити всі ці потреби.

Вимоги до сучасних урн

Серед закладів громадського харчування особливою популярністю користується швидкоїжа. Ми часто поспішаємо у справах, і на повноцінний обід чи вечерю у ресторані просто складно знайти час. Фастфуди і фуд-корти, що додалися до них, в торгових центрах — справжній порятунок. Швидкій їжі сьогодні дедалі більше українців надає перевагу. Для цієї системи швидкого обслуговування критично важливою є кожна дрібниця. У тому числі урни для фаст-фуду. Золотим стандартом сьогодні вважається скринька типу Макдональдс. Компактна, містка, що не впадає в око – така урна завоювала популярність у всьому світі. Отже, які вимоги висуваються до сучасних сховищ для сміття?

Для результативної роботи вашого закладу урни мають бути:

  • довговічними (сміття – це завжди екстранавантаження на будь-який матеріал, тому обладнання для збору сміття має бути стійким до руйнування);
  • відповідати всім санітарно-гігієнічним нормам (тут без коментарів);
  • місткими (маленька урна призводить до занадто частого прибирання, а це може знизити ефективність);
  • закритими (погодьтеся, нікому не приємно в процесі їжі розглядати, що інші відвідувачі викинули на сміття);
  • органічно вписуватися в будь-яке приміщення (тобто продумана форма та колірне рішення – це питання не тільки естетики, а й ергономіки);
  • дозволяти співробітникам оперативно виробляти зміну сміттєвих пакетів або баків (так економляться трудовитрати персоналу та зберігається охайний зовнішній вигляд).

Всі цім параметрам відповідають урни які реалізує компанія Dinox.

Співпраця з Dinox

Ми уважно стежимо за світовими трендами та вже багато років виготовляємо обладнання для обладнання кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування. Якість товару, що реалізується, говорить сама за себе. Ми цінуємо кожного нашого клієнта та точно знаємо, як втілити у життя ваші бажання.

Якщо вам потрібно поставити запитання або отримати професійну пораду, зателефонуйте нашим консультантам.

Якщо вам потрібне нестандартне замовлення — зателефонуйте нашим консультантам.

Якщо вам потрібне доставлення по Україні, зателефонуйте нашим консультантам.

Насправді все ще простіше. Якщо вам потрібна якість та сервіс — звертайтесь до Dinox!

Каталог

Фильтри

Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Новини та статті