Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Шафи та вітрини індивідуальне виконання

Купити вітрину індивідуального виконання

Холодильне обладнання - це професійне оснащення, що має попит на будь-якій кухні. Від невеликого кафе до елітного ресторану, від точки фаст-фуду до кав'ярні третьої хвилі - якісне холодильне обладнання необхідно буквально кожному закладу громадського харчування.

Головне завдання холодильних шаф - підтримання стабільної низької температури інгредієнтів (продуктів) і готових виробів. Але якщо крім функціональності вам необхідна естетика - вам знадобиться холодильна вітрина, виготовлена фахівцями компанії Dinox.

Ми допоможемо підібрати конструкцію, виходячи з ваших початкових вимог. Менеджери нашої компанії із задоволенням вислухають ваші уподобання, а при необхідності дадуть поради, щоб в результаті ви отримали холодильну шафу нержавіючий високої якості, виконаний в точності по вашим вимогам.

Вітрина індивідуального виконання: варіанти й модифікації

Компанія Dinox пропонує своїм клієнтам різноманітні варіанти виконання холодильного обладнання, в тому числі й вітрин. Ви можете вибрати або базовий варіант, за бажанням оснастивши його додатковими елементами, або абсолютно індивідуальний варіант виконання того чи іншого обладнання. Вибір як завжди за вами, а наші консультанти та технологи завжди готові підказати вам оптимальний варіант.

Холодильна кондитерська шафа

Холодильне обладнання, призначене для демонстрації та зберігання кондитерських виробів і десертів - це холодильна кондитерська шафа. Вона являє собою куб, засклений з усіх боків і забезпечений скляними полками. Така конструкція робить демонстрацію десертів максимально зручною для відвідувачів закладу. Апетитні смаколики добре проглядаються з усіх боків: у клієнтів вашого закладу не буде шансу піти, не спробувавши свіжі кондитерські вироби. Знизу вітрини знаходиться холодильний агрегат: це і функціонально, і естетично.

Холодильна кондитерська шафа виконана з нержавіючої сталі марки AISI 201. Це оптимальний варіант: дуже міцна, корозійностійка сталь, але при цьому дійсно недорога. У даній вітрині представлений динамічний тип охолодження - найефективніший сьогодні. Він дозволяє з легкістю підтримувати температурний режим від +4 до +7 градусів С.

Зверніть увагу на можливі модифікації. Ви можете вибрати стандартні або індивідуальні розміри, визначитися самостійно з кількістю полиць і навіть з установкою дверей. Двері, наприклад, можуть бути розташовані з фасадної сторони. Це максимально зручно в їдальнях або закладах, які працюють за принципом самообслуговування, де обладнання буде працювати як модуль лінії роздачі й відвідувачі будуть брати десерти самі.

Холодильна шафа-витрина

Холодильна вітрина - це обладнання, схоже за принципом роботи й зовнішнім виглядом з холодильною кондитерським шафою. У ній зручно представляти відвідувачам кондитерські вироби або інші продукти, які швидко псуються. Шафа-вітрина виконана зі скла, що дозволяє забезпечити ідеальну демонстрацію смакоти при безумовному збереженні їх свіжості й апетитного зовнішнього вигляду.

Така шафа-вітрина може бути виготовлена за стандартними розмірами (довжина і висота 1000 мм, а ширина 800 мм), а може бути виконаний відповідно до ваших побажань:

  • довжина від 550 мм до 1000 мм;
  • ширина від 550 до 1000 мм;
  • висота від 1000 до 1800 мм.

Варіюється також і кількість полиць (зазвичай вибирають одну, але, як уже сказано, можливі варіанти), зазвичай виготовлених зі скла.

Що залишається незмінним - це матеріал виготовлення. Дослідним шляхом ми прийшли до того, що сталь марки AISI 201 забезпечує достатню міцність виробу, при цьому не здорожує його.

Холодила шафа нержавіюча

Холодильна шафа, виконана з нержавіючої сталі, буде потрібна в якості обладнання для зберігання продуктів на кухнях ресторанів і харчоблоків. Фахівці компанії Dinox готові розробити й виготовити необхідну шафу за індивідуальним проєктом чи кресленням. Розміри, наповнення, інші особливості виготовлення - все це обговорюється безпосередньо з клієнтом, і на виході ви отримуєте виріб, який максимально відповідає вашим конкретним вимогам та ідеально вписується в вашу конкретну професійну кухню.

Нагадаємо, що холодильна шафа вибирається з урахуванням певних характеристик. Так, плануючи установку цього обладнання, вам потрібно буде визначитися з:

  • об'ємом холодильної камери (він залежить від кількості продуктів, які ви плануєте там зберігати);
  • розмірами шафи (вони безпосередньо залежать від розмірів вашого приміщення);
  • конструкції дверей (зазвичай вони виконуються з нержавійки, але цілком можуть бути й скляними).

Ще потрібно вирішити, який тип охолодження ви вибираєте, статичний або динамічний. Але зверніть увагу, що компанія Dinox реалізує холодильне обладнання тільки з динамічним типом охолодження, оскільки на сьогоднішній момент це найкращий сучасний спосіб охолодження продуктів. Вентилятор рівномірно розподіляє холодне повітря по всій камері, що дозволяє максимально швидко охолодити будь-які продукти та готові вироби.

Співпраця з Dinox: комфортніше не буває!

Компанія Dinox - надійний і комфортний партнер, який знаходиться на українському ринку вже довгих вісім років. Головне, що у нас є, - це наша репутація. Саме вона дозволяє нашим клієнтам повертатися до нас знову і знову і рекомендувати нас своїм друзям, знайомим і партнерам.

Співпраця з Dinox - це зручно. Ми точно знаємо, як реалізувати ваші мрії та плани. Ми чуйно реагуємо на ваші потреби. Ми не готові йти на компроміси, пов'язані з якістю та особливостями виготовлення нашого обладнання. І ми чітко знаємо, як допомогти вам добитися успіху.

Якщо вам потрібно холодильне обладнання - вам потрібен Dinox. Телефонуйте! Разом ми сила!

Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Новини та статті