Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Полиці навісні та сушарки для посуду

Полиця виробнича нержавіюча - обладнання для кафе бістро

Ергономіка кухні – одне з головних завдань під час проєктування. Наша компанія займається комплексним виготовленням нейтрального обладнання для ресторанів, барів, їдалень. Навісні нержавіючі полиці використовуються для зберігання предметів і посуду, допомагають залучити весь простір.

Види навісних полиць для професійної кухні

Полиці з нержавіючої сталі можуть бути виготовлені з різною кількістю полиць різних розмірів, з необхідною відстанню між рівнями. Залежно від простору на кухні та необхідності, Dinox готова виготовити:

  • одно рівневі;
  • двох рівневі;
  • трирівневі;
  • перфоровані полиці.

Слід окремо розглянути полиці зі зливом — розробку нашої компанії. Вони сконструйовані таким чином, що вода, що стікає з посуду, потрапляє відразу в каналізацію. Вони не вимагають використання піддонів або спіл-стопів, посуд буде швидше сохнути. Це обладнання особливо зручне на малогабаритних кухнях.

Купити полиці та сушарки для посуду з нержавіючої сталі

Компанія на ринку вже багато років, і ми завжди діємо на користь клієнтів. Для правильного оснащення промислової кухні, кафе, ресторану або "dark kitchen", телефонуйте нам. Ми підберемо максимальное ефективне обладнання в заданому просторі та організуємо доставку на об'єкт. Полиці з нержавіючої сталі є в наявності на складі, але можуть бути виготовлені індивідуальних розмірів.

Нержавіючі сушарки для посуду - обладнання для ресторанів та кафе

Сушарки для посуду з нержавіючої сталі – важливий компонент професійної кухні. Полегшити роботу персоналу при сушінні посуду допоможе спеціальна сушарка. Будь-яка професійна кухня у містах Київ, Дніпро, Харків чи іншому місті України не обійдеться без сушки для посуду. Будь-який заклад громадського харчування постійно використовує велику кількість різноманітного посуду, для якого слід купити спеціалізовані сушарки. Необхідність такого нейтрального обладнання пояснюється тим, що воно здатне значно заощадити час та зусилля працівників професійної кухні.

Виготовлення сушок із нержавіючої сталі

Яким же вимогам має відповідати сушарка для посуду ресторану з нержавіючої сталі? Насамперед звертаємо увагу на матеріал, з якого вона буде виготовлена. Він може бути безпечним у використанні. На відміну від побутових сушок, які можуть бути виготовлені з пластику або поєднання пластмаси та нержавіючої сталі, на професійній кухні використовуються виключно сушарки з нержавіючої сталі. Це постійним використанням сушок. Вони вимагають їх високої міцності. Крім того, згідно з вимогами HACCP, всі меблі на кухні закладів громадського харчування повинні бути виконані з нержавіючої сталі, оскільки її легко очищати та дезінфікувати. З цих міркувань Dinox використовує для виготовлення сушок сертифіковану нержавіючу сталь марки AISI 304 або 201. Кухонні меблі, виготовлені з нержавіючої сталі, легко миються і швидко сохнуть, підтримувати в чистоті таке обладнання просто.

Конструкція сушарки з нержавіючої сталі

По суті, сушка - це підвісна полиця або стелаж з перфорованими полицями або гнутими під тарілку сітками. Грати та полиці з дірочками дозволяють стікати воді та посуд швидко сохне. Кількість полиць або рівнів біля стелажа можна зробити будь-яким і не стандартним, залежно від розмірів посуду та планування та габаритів приміщення. Стандартно сушарки роблять на 2 полиці, а стелажі на 4. Полиці можна не тільки навішувати на стіну, але й встановлювати на тумбу чи стільницю. Конструкція сушарки може бути спроєктована індивідуально під потреби закладу. Піддони сушок для посуду виготовляються також із нержавіючої сталі.

Купити сушарку для посуду ресторану

Зв'язавшись з нами, Ви зможете замовити вироби індивідуального виконання або купити сушку з наявності на складі. Ми організуємо доставлення до Києва, Харкова, Одеси або будь-якого іншого міста України.

Каталог

Фильтри

Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Новини та статті