Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Плити промислові

Професійні плити для кухні електричні на замовлення

Плити електричні професійні встановлюються на кухнях закладів громадського харчування, в ресторанах, бістро та їдалень. Більшість страв, які пропонуються в меню, вимагають температурної обробки продуктів. Тому плита перше, що купується на кухню. Електричний варіант зручніший за газовий, він більш універсальний.

Професійна плита відрізняється від побутової насамперед потужністю та надійністю, вони можуть безперервно працювати довгий час.

Різновиди електричних промислових плит

Залежно від технологічних процесів закладу на кухню потрібна певна плита. При підборі враховують меню та прохідність закладу. Найважливіший показник – потужність плити. Його варто вірно розрахувати, щоб кухар встигав приготувати все вчасно. Потужність всієї плити регулюється кількістю конфорок та їх енергоспоживанням. Розмір конфорок впливає швидкість розігріву. Це важливо враховувати при оснащенні закладів швидкоїжі.

Кількість конфорок безпосередньо впливає на продуктивність кухні закладу. Якщо прохідність не велика або рецепти не передбачають постійного використання плити, пропонуємо зупинитися на одну або дві плити конфорки. Для закладів з великою кількістю посадкових місць наша компанія виготовить плиту на чотири або шість конфорок.

Слід окремо сказати про виконання плит. Плита підлоги виконується з харчової нержавіючої сталі. Для розширення функціональних можливостей можливе встановлення духової шафи.

Промислові індукційні плити підлогові та настільні індивідуальних розмірів

Індукційні плити завойовують дедалі більшу популярність на кухнях закладів громадського харчування. Характеристики індукційних плит відрізняються від класичних електроплит, вигідно виділяючи їх на ринку теплового обладнання ресторанів.

Принцип роботи індукційних плит

Нагрівання відбувається шляхом увімкнення електромагнітного поля. Поле, взаємодіючи з посудом, починає нагрівати самий посуд. Плита та навколишнє повітря не нагрівається. Такий вид нагріву, на сьогодні, вважається найбільш економічним та безпечним. Магнітне поле взаємодіє тільки з посудом і не взаємодіє з людським тілом або їжею. Обпектися можна лише торкнувшись нагрітого посуду.

Чому варто придбати індукційні промислові плити

Найголовніший плюс таких плит – це їхня економічність. Вона досягається не тільки принципом нагрівання, але й налаштуваннями регулювання потужності та автоматичним вимкненням без посуду. Тонне регулювання дозволяє досягти рівномірного кипіння, що важливо на професійній кухні. Плита заощадить час, електрику, убереже персонал від травм.

Посуд для індукційної плити

Важливо пам'ятати про необхідність використання особливого посуду при приготуванні на плитах подібного типу, це може бути посуд, виготовлений з феромагнітних металів (сталь, нержавіюча сталь) або чавуну. Усі виробники відзначають спеціальним символом (горизонтальна спіраль) можливість використання пропонованого посуду на індукції. Здатність нагріву на плиті індукційного типу можна перевірити магнітом. Весь посуд до якого прилипає магніт, має «сприйматися» індукційною плитою.

Купити індукційні плити для ресторану

Компанія Dinox виробляє індукційні плити для ресторанів, кафе столових різної потужності та габаритних розмірів. Ми виготовимо на замовлення промислові індукційні плити в нержавіючому корпусі з індивідуальним охолодженням кожної конфорки.

Залежно від потреби, Ви зможете придбати одно-, дво-, чотири- і навіть шести конфоркову плиту. Вони мають власний нержавіючий корпус та каркас (біля підлогових плит).

З нестандартних позицій ми готові запропонувати плиту з увігнутою поверхнею індукції під сковороду WOK. Як додаткові опції, вбудовуємо індукційні варильні поверхні у робочі зони; доповнюємо конструкцію плит полицями, зашивками, дверцятами, ящиками.

Dinox на ринку оснащення закладів громадського харчування понад 8 років. Ми виготовляємо комплексне обладнання для кухонь ресторанів, барів, кафе.

Зв'яжіться з нами зручним для Вас способом. Наші досвідчені менеджери в команді з технологами підберуть необхідне обладнання.

Купити професійні електричні плити

Всі плити виробництва Dinox відповідає стандартам та нормативам.

Кількість та потужність конфорок, а також духовка або її відсутність узгоджується на етапі проєктування всього комплекту обладнання для ресторану. Ціна плити залежить від комплектації.

Менеджери нашої компанії, співпрацюючи з технологами, допоможуть підібрати та запустять у виробництво необхідне теплове обладнання.

Каталог

Фильтри

Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Новини та статті