Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Підставки з нержавійки

Ціна: розрахункова

Наведені основні характеристики виробів, які виконуються за замовчуванням. Будь-які характеристики (звісно, в рамках технічних можливостей обладнання на виробництві) можна змінювати!

Підставки з нержавіючої сталі під пароконвектомати, посудомийні машини, піци-печі та теплове обладнання

Варіанти виконання підставок під пароконвектомат, посудомийну машину або піцу-піч

Каркас

труба нержавіюча AISI 430, 30х30х1 мм

Стільниця

 • дві смуги шириною 150 мм;
 • стільниця з рамкою під гранітну плиту;
 • сталь нержавіюча AISI 430 з наповненням листом  ДСП  16 мм.

Напрямні

 • під гастроємності;
 • кондитерські листи.

Полиці

сталь нержавіюча AISI 430

Підставки під теплове обладнання з нержавіючої сталі для кухні ресторану

Підставки під пароконвектомати виконуємо індивідуально на замовлення, під кожну конкретну модель конвектомату.

Підставки під піч для піци можуть бути виконані  з «рамкою» під гранітну плиту.

Підставка з нержавіючої сталі під посудомийну машину виготовляємо з нержавіючої сталі марки AISI 430, але можливе виготовлення і з марок AISI 201, і AISI 304.

Ми готові виконати вироби з нержавіючої сталі індивідуальних розмірів і виконання. Зв'яжіться з нами для розробки та розрахунку вартості необхідного обладнання.

Підставки під теплове обладнання можуть бути додатково укомплектовані:

 • потужнішим каркасом (труба 40х40х1,2);
 • бортами;
 • полками;
 • зашивками;
 • дверцята;
 • скринями;
 • кутами-упорами;
 • технологічні отвори під зливні шланги;
 • універсальними напрямними (під гастроємності та деко одночасно);
 • направляючими тільки під листи.

Купити підставку під пароконвектомат з нержавіючої сталі

Основне призначення підставки під пароконвектомат – це розміщення пароконвектомату на потрібній, зручній для кухаря, висоті та використання простору під стільницею для розміщення гастроємностей або деко.

Залежно від моделей конвектоматів (печей, гарячих та конвекційних шаф), бюджету та ін. індивідуальних вимог, ми виготовляємо різні види підставок. під усі види технологічного обладнання.

 • Нержавіючі підставки під конвектомати та печі без стільниці.
 • Підставки під пароконвектомат із суцільною стільницею.
 • Підставка під конвекційні печі з нержавіючої сталі у вигляді трубного каркаса.
 • Підставки з нержавіючої сталі під піци (піцце-печі.).
 • Нержавіючі підставки під посудомийні машини.
 • Підставки з нержавіючої сталі під пароварки.
 • Підставки під тістоміси.

Підставка у вигляді трубного каркаса являє собою трубний каркас  (труба 30х30 мм) кутовими упорами. При встановленні ніжки обладнання потопають углиб каркаса, додатковий упор створюють кутові борти.  Це найдешевший варіант нержавіючих баз під пароконвектомати та печі.

Підставки під пароконвектомат із суцільною стільницею і замовленою кількістю рівнів напрямних під гастроємності та листи — це зварна конструкція,  виготовляється за принципом стола виробничого стілу з повноцінною стільницею.  Ця модель є найбільш універсальною, оскільки  немає необхідності точно визначати місце розташування ніжок конвектомату, чітко прив'язуватися до моделі. При необхідності, такі підставки можуть бути використані і під інший вид технологічного обладнання.

Всі види підставок в основному виготовляємо з нержавіючої сталі марки AISI 430, але можливе виготовлення і марок AISI 201, і AISI 304.

Купити підставку під піч до піцерії

Основне призначення підставки — це розміщення печі для піци на потрібній, зручній для кухаря висоті та використання простору під стільницею для розміщення деко для піци.

Ми займаємося виробництвом різних меблів з нержавіючої сталі, підставок та баз для розміщення технологічного та електромеханічного обладнання для промислової кухні.

Підставки з суцільною стільницею та «рамкою» під розміщення гранітної плити — найпоширеніша модель підставки для піцерій. Це зварна конструкція, nbsp; виготовляється за принципом стола виробничого стілу з повноцінною стільницею. Спереду  «рамка» у вигляді підвіконня для гранітної плити. Під стільницею 3 рівня полиць для розміщення деко для піци.

Як підставка під піч для піци може служити та звичайний стіл виробничий з посиленим каркасом та трьома полицями під стільницею. Для зручності такий стіл краще замовляти на 250-300 мм ширше самої печі, щоб ця частина столу, перед піччю, виконувала функцію підставки під гарячі листи.

Підставки під печі для піци  можуть бути та без стільниці. Верхня частина підставки є смуги шириною 150 мм для ніжок печі (з боків). У нижній частині полку (одна або більше).

Купити підставку під посудомийну машину ресторану

Основне призначення підставки під посудомийну машину – це розміщення посудомийної машини. на висоті зручної для працівників мийного цеху, так, & nbsp; щоб відчинені двері посудомийки були на одному рівні з усіма робочими поверхнями.

Підставка під посудомийку з нержавіючої сталі є звареною конструкцією з профільної труби 30х30 мм (з регулювальними гвинт-опорами), верхня частина – 2-ві смуги по 150 мм, під ніжки машини.

За бажанням замовника, ми можемо виготовити підставку під посудомийну машину з повноцінною стільницею з нержавіючої сталі (основою з ДСП), хоча цей варіант не виправданий через вартість та відсутність технічної необхідності в такій конструкції.

Тип обладнання Підставки
Марка нержавіючої сталі AISI 201 або інша під замовлення
Довжина (мін.-макс., мм) від 400 до 2400
Ширина (мін. — макс., мм) від 400 до 1100
Висота (мін. — макс., мм) 750 або інша під замовлення
Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
З цим обладнанням замовляють
Марміт перших страв
Ціна: розрахункова
Марміт других страв
Ціна: розрахункова
Прилавок холодильний
Ціна: розрахункова
Нейтральний прилавок
Ціна: розрахункова