Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Нейтральне обладнання

Виготовляємо нейтральне нержавіюче обладнання, стандартне та індивідуальне, для ресторанів, барів, кафе і їдалень

До нейтрального обладнання відносять меблі з нержавіючої сталі універсального призначення, а точніше: столи та мийки, столи обробні з мийками, тумби і шафи, ємності і баки, полиці і прилавки, підставки під різні види теплового обладнання, стелажі, візки та багато іншого. «Нейтральним», обладнання називають, тому що воно нейтральне до різних агресивних середовищ (кислот, лугів, високої, низької температур, вологості). Елементний склад нержавіючих марок сталі AISI201, AISI304 і AISI430 які використовуються при виготовленні виробів, обумовлює стійкість до іржавіння і відсутність окислення хімічно активними речовинами.

Переваги нейтрального обладнання

Крім корозійної стійкості, є його міцність. Наприклад, виробничі столи несуть до 100 кг розподіленого навантаження на 1 метр квадратний. Нейтральне обладнання відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Тому на нього великий попит серед підприємств громадського харчування націлених на довгострокову перспективу: шкільні та заводські їдальні, кухні ресторанів і кафе, dark kitchen (дарк кітчен). Наша компанія регулярно розробляє спеціальні моделі столів, тумб, мийок, стелажів і витяжок для фаст-фудів, стріт-фудів. Ці заклади найчастіше мають не велику кухонну площу і вимагають максимально ефективного і компактного використання кожного сантиметра. Тому ми робимо під замовлення столи з трапецієподібною стільницею для точок вуличної торгівлі та продажу шаурми.Заклади швидкоїжі широко використовують нержавіючу сталь при устаткуванні своїх кухонь, через те, що вона, крім інших переваг ще й не абсорбує запах. Нержавіючі меблі з успіхом встановлюються всюди, де потрібна надійність і гігієнічність. Нейтральне оснащення  буде прекрасним рішенням не тільки для харчової промисловості: хлібопекарень; кондитерських; піцерій; фаст-фуд закладів; пивоварень; м'ясних, рибних і молочних цехів; маслобійних, консервних і лікеро-горілчаних заводів; але і для «чистих приміщень» лабораторій, пралень, хімчисток.

Купити нейтральне обладнання з нержавіючої сталі

Dinox - компанія, яка займається оснащенням кухонних ресторанів, "темної кухні", турбаз, готелів, санаторіїв, дитячих таборів, дитячих садочків, шкільних їдалень. Розробляє та виробляє нейтральне обладнання за спеціальними замовленнями та кресленнями.

Наші спеціалісти підходять до замовлень та проєктів  комплексно: проводять виміри, враховуючи план комунікацій; розробляють лінійку обладнання, беручи до уваги всі тонкощі технологічного процесу; створюють 3D-моделі; узгодивши все з замовником, запускають та контролюють всі етапи виробництва.

Купуючи нейтральне обладнання для кафе, бару, ресторану у Dinox, Ви отримаєте комплексний підхід і оптимальне рішення!

Каталог

Фильтри

Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Новини та статті