Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Устаткування для їдальні

Купити обладнання для їдальні

Готельно-ресторанний бізнес — це галузь, яка на сьогодні має значний потенціал розвитку. Ковідні обмеження недавнього часу вдарили найбільше по HoReCa (а саме так сьогодні називають сферу, в яку входять готелі, ресторани, кафе/кейтеринг - англійською Hotel, Restaurant, Cafe/Catering відповідно), але, попри це, галузь продовжує розвиватися і не стоїть на місці.

Якщо і ви хочете вписатися в непростий, але цікавий та активний бізнес у сфері громадського харчування (чи то відкриття закладу з нуля або переформатування їдальні, кафе чи ресторану), одним з першочергових завдань буде облаштування системи нейтрального обладнання. Нагадаємо, що під нейтральним обладнанням розуміють цілу групу товарів, які допомагають вам організувати робочий простір, забезпечити оптимальне виконання всіх етапів технологічного процесу, безпеку та комфорт працівників на робочому місці. І все це — з неодмінним врахуванням суворих санітарно-гігієнічних вимог. Переважно подібні меблі для їдалень виготовляються з нержавіючої сталі. Однак підібрати конкретного виробника і вибрати з безлічі доступних одиниць обладнання ті меблі, які підійдуть для конкретно вашого виробничого процесу, - завдання не з простих. Тут практично нічого не вирішують ні досвіду, ні знання. Важливо тільки вміти критично ставитися до інформації, що отримується, і разом з тим знайти виробника, якому ви змогли б довіритися від А до Я.

Професійне обладнання для їдальні: список, який вам знадобиться

Меблі для їдальні – це ті «представники» нейтрального обладнання з нержавіючої сталі, які будуть абсолютно незамінні на вашій професійній кухні. Тут майже немає місця експериментам: все стандартизовано та вивірено фахівцями настільки чітко, що вам залишається лише визначитися з кількістю необхідних елементів меблів з нержавіючої сталі та розташуванням їх на кухні вашої їдальні чи ресторану.

Необхідний, але достатній набір нейтрального обладнання зазвичай включає такі предмети.

 • Виробничий стіл. Це головна робоча поверхня для кухаря та його помічників. На столах готують продукти (наприклад, зважують), проводять роботи з первинної обробки, інколи ж і зберігають як готові страви, і інвентар. Це основний робочий простір, який найчастіше забезпечується полицями, ящиками та іншими елементами, що дозволяють оптимізувати зусилля персоналу.
 • Мийна ванна. Ще один обов'язковий предмет меблів з нержавіючої сталі, який використовується як для миття посуду, так і для первинної обробки різних продуктів. Ви можете вибрати зварену або цілісну ванну, регулювати кількість необхідних секцій, а також по можливості і їх розміри.
 • Витяжний купол (зонт). Важливість витяжки очевидна і в сучасних домашніх господарствах, ну а на професійній кухні без правильно підібраної витяжного зонта просто неможлива ефективна та безпечна робота персоналу.
 • Стелаж. Цей предмет меблів із нержавіючої сталі необхідний для забезпечення компактної та комфортної системи зберігання. Також на стелажах можуть висушуватися продукти або різноманітні кухонні аксесуари. Правильно підібраний стелаж не лише заощаджує простір на професійній кухні. Він ще й забезпечує вільний доступ до вмісту, заощаджує час та зусилля персоналу. Якщо йдеться про стелаж для сушіння, то вони, як правило, мають у складі спеціальні піддони. Таким чином, подібні моделі дозволяють і сушити, і зберігати посуд та кухонний інвентар.
 • Рукомийники. Теж, звичайно, входить до списку обов'язкових предметів меблів для персоналу. Про те, наскільки важливий шефу та його помічникам вільний доступ до рукомийника, і говорити не доводиться.

Звичайно, на цьому перелік найважливішого нейтрального обладнання не закінчується. Особливим успіхом, наприклад, користуються тумби з нержавіючої сталі: верх їх використовується як робоча поверхня, а низ може складатися з полиць та ящиків, організованих для зберігання продуктів або інвентарю. Часто можна зустріти різноманітні шпильки та візки – ними переміщається товар чи посуд. Список можна продовжувати практично до нескінченності.

Кількість, розмір, особливості конструкції кожного елемента нейтрального обладнання — це питання, потребують індивідуального рішення. Відповіді на них залежать від ваших потреб та обсягів виробництва. Однак до кожного з предметів меблів для їдальні висуваються підвищені вимоги. І задовольняє цим вимогам лише якісна нержавіюча сталь. Нейтральне обладнання має бути:

 • Надійним та довговічним. Професійна кухня - це зона підвищеної турбулентності. Здається, тут зібралися всі фактори, які зменшують термін життя будь-якого обладнання: висока температура та вологість, перепади температур тощо. Устаткування з нержавіючої сталі високої якості не боїться корозії, не «розпадеться» від незручного дотику і витримає всі екстремальні навантаження, які абсолютно звичайні для кухні їдальні, кафе або ресторану. А ще такі меблі стійкі. Якісне виконання допоможе бути впевненим у тому, що столи витримають навантаження, а стелажі – утримають посуд, навіть якщо конструкцію раптом випадково штовхнуть.
 • Гігієнічним та безпечним. Всі елементи обладнання не вбирають у себе запахи й рідини, не вступають у хімічну реакцію з продуктами, не схильні до корозії, утворення грибка і цвілі або розмноження шкідливих бактерій. Чистота нержавіючої сталі підтримується дуже легко: гаряча вода і мийний засіб - ось і всі складнощі.
 • Практичним та естетичним. Зовнішній вигляд нержавіючої сталі якнайкраще вписується в модний нині модерністський стиль оформлення професійної кухні. Такі меблі адаптивні, ергономічні, лаконічні і витончені. Всі елементи, немов деталі конструктора, підходять один до одного, і у вас виходить цілісна картина - меблі, які тішать око і при цьому максимально комфортні в роботі.
 • Екологічним та безпечним. Висока температура і волога не дозволяють сталевим поверхням виділяти отруйні чи небезпечні речовини, деформуватися та завдавати шкоди людині чи навколишньому середовищу. Сталь абсолютно не токсичний і може бути рекомендований для безпечного використання.

Чи можуть меблі, які відповідають усім вищезазначеним вимогам, коштувати недорого? Питання риторичне. Як би складно вам не було виділити значну суму на покупку нейтрального обладнання (а сума може виявитися значною, якщо у вас великий список або є особливі вимоги), немає сенсу заощаджувати на цьому етапі. По суті, зараз ви інвестуєте у свій власний бізнес. І від того, наскільки якісними будуть куплені вами професійні меблі, безпосередньо залежить швидкість і ефективність роботи персоналу, задоволення клієнтів, нарешті, ваш виторг. Ви купуєте меблі, які прослужать вам 10+ років. Це гідне вкладення.

Співпраця з Dinox

Компанія Dinox є чесним та відповідальним виробником обладнання з нержавіючої сталі, надійним учасником українського ринку. Багаторічний досвід роботи, прагнення розвиватися та вміння вибудовувати комунікацію з клієнтами дають нам можливість виконувати найширший спектр завдань – від стандартних, нескладних, до індивідуальних замовлень, що потребують нестандартного підходу. Ми завжди націлені на вирішення ваших завдань і постараємося реалізувати всі ваші побажання — якщо це технічно можливо. Співпраця з Dinox - це:

 1. Надійність. Ми використовуємо нержавіючу сталь високої якості, ретельно вивіряємо товщину металу та інші параметри, що впливають на надійність роботи нейтрального обладнання для їдальні. Наші меблі служить довго. Ми перевіряли!
 2. Комфорт. Жодних зайвих питань від нас, але водночас ви повністю залучені до процесу. Консультація? Будь ласка. Доставлення? Організуємо. сервіс? Без питань!
 3. Передбачуваність. Ми точно слідуємо обумовленим термінам виконання замовлення, озвучуємо суму та інші деталі, які є важливими для клієнта. Ми вміємо планувати час і цінуємо ваші нерви.

Нейтральне обладнання для їдальні, кафе або ресторану від Dinox – це перший крок на шляху до успішного бізнесу. Зробімо цей крок разом!

Каталог

Фильтри

Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Новини та статті