Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Двері виробничі

Двері для виробничих приміщень - ефективність і надійність

На промислових об'єктах - цехах, складах і комбінатах дверні отвори мають велике значення. Вони не тільки з'єднують різні приміщення, але допомагають підтримувати певний температурний режим. Відмінність технічних дверей від звичайних в їх функціональності. Всі двері виготовляються індивідуально під вимоги підприємства, наприклад, висока прохідність, шумоізоляція, збереження температури.

Виробництво дверей для промислових приміщень

Наша компанія займається виробництвом дверей за індивідуальними замовленнями в технічні дверні отвори будь-яких розмірів. Ми виготовимо як маятникові двері з сендвіч панелей, так і термоізоляційні (холодильні та морозильні) двері.

Замовляючи двері у компанії Dinox Ви отримуєте:

  • Захист від вологи, пилу, шуму і тепловтрат.
  • Ергономіку відкривання дверей.
  • Простоту конструкції.
  • Сертифікат відповідності європейській якості.
  • Якість дверей для промислових приміщень

Наша компанія стежить за якістю виробів на всіх етапах виробництва. Ми пропонуємо двері з різними видами покриття полотна: з покриттям Polyester або облицювання нержавіючою сталлю.

Для міжцехових отворів, холодильних і морозильних камер цілком підійде перший варіант стандартного кольору RAL, а для кухонь ресторанів, особливо там, де маятникові двері видно відвідувачам закладу, рекомендуємо облицювання з нержавіючої сталі. Такі двері будуть прекрасним доповненням інтер'єру кухні будь-якого закладу громадського харчування.

Холодильні двері можуть бути двостулковими або відкотними, в залежності від потреб клієнта і розмірів приміщення.

Вікна, ілюмінатори, які є обов'язковими для маятникових дверей по техніці безпеки, можуть бути різними за формою і розташуванню. Вікна обов'язково мають гумовий ущільнювач.

Купити двері для промислових приміщень

Dinox на рику понад 10 років і успішно комплексно оснащує ресторани, бари, кафе, виробничі цехи нейтральним обладнанням, в тому числі й технічними дверима. Наші досвідчені фахівці підберуть оптимальний варіант «ціна / якість» і організують доставлення в будь-яке місто України.

Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Новини та статті