Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Обладнання для кулінарії


Обладнання для кулінарії

Сфера громадського харчування — це галузь, яка завжди залишатиметься прибутковою. Усім нам хочеться хліба та видовищ — а готельно-ресторанна справа дає відвідувачам і те, й інше. Звичайно, не варто чекати надприбутків просто за замовчуванням, виходячи з того факту, що ви вирішили розвивати бізнес у галузі HoReCa. Досвідчені колеги підкажуть: розпочати бізнес у громадському харчуванні — завдання не з легких. Підтримувати його на плаву — і ще важче. Саме тому така велика роль «маленьких немаленьких помічників» — наріжних каменів, від яких залежить успішність вашої майбутньої справи. І не має значення, вирішили ви відкрити власне кулінарне виробництво або обладнати кулінарний відділ у супермаркеті. Для будь-якого бізнесу у сфері громадського харчування найважливіші вибори — це персонал та обладнання. І саме з останнім пунктом ми готові допомогти вам.

Нейтральне обладнання для кулінарії: принципи вибору та чек-лист

Устаткування для кулінарії — це насамперед обладнання з нержавіючої сталі. Зараз це є аксіомою, і професійна діяльність різних кулінарних виробництв день у день доводить правоту цієї тези. Меблі з нержавіючої сталі максимально потрібні на професійних кухнях кафе, ресторанів, їдалень та інших закладах громадського харчування. Можна навіть сказати, що сьогодні це безальтернативний варіант, це ідеал, якого вдалося досягти. Чому? Нержавіюча сталь має цілу низку солідних переваг.

 • Безпека. Перше та найважливіше. Нержавіюча сталь — абсолютно безпечний матеріал. Попри «екстремальні» умови професійної кухні, меблі з нержавіючої сталі залишаються абсолютно безпечними, оскільки вони не взаємодіють з харчовими продуктами та мийними засобами. Вони не токсичні та не деформуються від високої температури та постійної вологості.
 • Гігієнічність. Нейтральне обладнання не вбирає запахи та рідини, не є середовищем для розвитку грибка та цвілі, не схильне до корозії. Воно легко очищується та відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.
 • Надійність. Нержавіюча сталь здатна витримувати найвищі навантаження, які є звичайною справою на професійній кухні. Правильно спроєктовані та виготовлені меблі не тріснуть, не "поїдуть" у невідповідний момент — отже, персонал зможе зосередитися лише на роботі: техніка не підведе.
 • Комфорт у роботі. Прості в обслуговуванні, ергономічні меблі за умови продуманого виконання та грамотного розміщення — це справжнє щастя для персоналу, оскільки дозволяє витрачати на проведення операцій мінімум часу та спрямовувати зусилля кухарів та їх помічників у творче русло приготування їжі.

Кулінарний цех дозволяє готувати безліч страв, що надалі реалізуються в магазині або супермаркеті. Щоб процес приготування їжі був ефективним і безпечним, необхідно дотримуватися кількох вимог

 1. розділити цех на гарячу та холодну зони;
 2. забезпечити наявність приміщень для зберігання та обробки сировини, для обробки продуктів;
 3. забезпечити приміщення для гігієнічного очищення посуду, інвентарю, продуктів.

Обладнання з нержавіючої сталі знадобиться для дотримання кожної з цих вимог.

Список головних предметів меблів з нержавіючої сталі, які однозначно будуть необхідні у вашому кулінарному цеху.

 • Теплове обладнання. Необхідний мінімум — це індукційна плита у нержавіючому каркасі. Декілька робочих зон дозволять вам одночасно здійснювати різні дії, а знання потреб виробництва допоможе визначитися з розмірами плити та кількістю конфорок.
 • Холодильне обладнання. Холодильна техніка, згідно з санітарними нормами, має бути присутньою в кожному закладі громадського харчування. Вам точно не обійтися без холодильного столу — компактного та багатофункціонального пристрою, який одночасно охолоджує продукти і є комфортною робочою поверхнею.
 • Нейтральне обладнання. Це набір допоміжних елементів меблів з нержавіючої сталі, які виконують важливі функції: допомагають готувати та обробляти продукти, зберігати провізію, посуд та кухонний інвентар, а також очищати все необхідне. Найбільш популярними одиницями обладнання для кулінарії є:
  • виробничі столи: головні робочі поверхні, на яких відбувається первинна обробка продуктів;
  • мийні ванни: використовуються для первинної обробки продуктів і, звичайно, для миття посуду;
  • мийки для рук: обов'язковий предмет меблів з нержавіючої сталі в будь-якому цеху;
  • витяжні парасольки: встановлюються над тепловим обладнанням (за необхідності може бути з жировловлювачем, що забезпечує додаткову гігієнічність);
  • шафи: закрита система для зберігання припасів або кухонного інвентарю, за вашим бажанням з дверцятами або дверима-купе;
  • стелажі: незамінні меблі для компактного зберігання продуктів та кухонних аксесуарів, вони не займають багато місця і її використання завжди комфортне для співробітників.

Особливо варто виділити полиці з нержавіючої сталі та ящики. Як правило, вони є елементами виробничого столу, барної станції, лінії роздачі. Полиці та ящики дозволяють оптимізувати систему зберігання, а відповідно скоротити тимчасові витрати та фізичні зусилля персоналу. Для маленьких кухонь актуальним може стати комбо — предмети меблів, що виконують кілька функцій. Наприклад, тумба поєднує в собі систему зберігання (ящики та полиці, вона може доповнюватися дверцятами або дверима-купе) і робочу поверхню, а стіл з мийкою, відповідно, робочу поверхню і мийку.

Індивідуальний підхід: головний принцип облаштування професійної кухні меблями з нержавіючої сталі

Зрозуміло, при необхідності можна придбати й інші одиниці меблів з нержавіючої сталі, які будуть потрібні саме на вашому виробництві. Але головне — ви можете підібрати необхідні вам параметри: габарити обладнання, кількість полиць, секцій і т. д. Річ у тім, що відділ кулінарії в супермаркетах завжди має ряд обов'язкових вимог щодо оснащення нержавіючими меблями. Так само, якщо йдеться про окреме кулінарне виробництво, стандартні рішення можуть не підійти. Адже все залежить від ваших обсягів виробництва, напрямку та потреб. Тому важливо мати можливість придбати індивідуальні позиції необхідних розмірів та комплектацій. Не знаєте, що вам потрібне і чому? Це нормально! Адже це перший бізнес (нехай навіть третій-п'ятий), який ви організуєте. А ми допомагаємо клієнтам з оснащенням закладів громадського харчування щодня понад десять років. Консультації будь-якої складності та будь-якого рівня подробиці — наш коник. Кваліфікація та досвід наших співробітників дозволяють нам з упевненістю рекомендувати ті чи інші рішення щодо оснащення вашої професійної кухні. І практика показує, що ці рішення клієнти вважають виправданими!

Тому не варто покладатися на узагальнені параметри меблів з нержавіючої сталі для абстрактного кондитерського виробництва. Ми створюємо нейтральне обладнання під вас — з урахуванням усіх особливостей вашого конкретного бізнесу. Це не обійдеться вам у неймовірні, нечувані суми. Але це точно окупиться.

Співпраця з Dinox

Компанія Dinox спеціалізується на виготовленні та реалізації нейтрального обладнання для українських закладів громадського харчування. Крім типових позицій меблів з нержавіючої сталі, ми пропонуємо вам нестандартне обладнання, виготовлене з урахуванням ваших побажань. Багаторічний досвід роботи та заслужена за цей час нержавіюча репутація доводить, що принципи нашої співпраці з клієнтами, які ми виробили ще спочатку, є гідними та правильними.

 • Увага до замовника. Ми завжди уважно слухаємо вас. Навіть коли вам самим здається, що вам не вдається точно сформулювати замовлення. Ми слухаємо, ставимо питання, підказуємо та консультуємо — делікатно, не нав'язуючи свою думку, а надаючи різні варіанти.
 • Комплексний підхід. Ми пропонуємо вам широкий асортимент нейтрального обладнання, займаємося проєктуванням та розміщенням меблів, організуємо доставку, а також виконуємо гарантійне та постгарантійне обслуговування.
 • Точність у деталях. Ми цінуємо свою репутацію, а тому ретельно зважуємо кожне слово і не даємо порожніх обіцянок. Ми дотримуємося всіх тонкощів технологічного процесу при виготовленні меблів з нержавіючої сталі та не переносимо заздалегідь обумовлені терміни.

А ще Dinox неухильно слідує букві закону в процесі проєктування та виробництва нержавіючих меблів і завжди намагається економити ваші гроші — тільки не на якості обладнання. З нами надійно та комфортно. Приєднуйтесь!

Нержавіюча сталь
Підставки з нержавійки
Ціна: розрахункова
Колоди для рубки м'яса
Ціна: розрахункова
Стіл для викладення риби
Ціна: розрахункова
Візки для посуду
Ціна: розрахункова
Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України