Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Барне устаткування

Барна станція - нейтральне обладнання з нержавіючої сталі

Оптимальна організація роботи бару – запорука розвитку закладу. Барна станція, виготовлена ​​на замовлення, одиниця барного обладнання для створення комфортних умов приготування напоїв та коктейлів.

Наше завдання враховувати всі тонкощі, нюанси та побажання, створити зону, де бармен зможе проводити операції з напоями, маючи все під рукою.

Барна станція — це обладнання, максимально наповнене всіма необхідними інгредієнтами, розставленими за спеціальними відсіками, для зберігання їх у необхідному температурному режимі.

Виробництво барних станцій та барів, особливості вибору

Компанія Dinox виготовляє барні станції тільки з харчової нержавіючої сталі, оскільки вона не іржавіє, міцна та довговічна. Цей вид барного обладнання можна купити двох видів: стандартні та за індивідуальним кресленням. Найправильніше, враховуючи особливості кожного закладу, замовляти барні станції індивідуального виконання. Залежно від асортименту напоїв, що реалізуються, виділяють такі види барів: винні, пивні, коктейль-бари, десертні бари.

Основні модулі барної станції

Залежно від функцій бару розрізняють різні види робочих модулів.

 • Фреш станція — спеціальний модуль для встановлення соковитискачів із відсіками для зберігання фруктів.
 • Кава-станція — місце під кавомашину з нок-боксом та поличкою для аксесуарів бариста.
 • Коктейльна станція — спеціальний модуль для пляшок з мийкою, ванною для фруктів та сміттєзбірником.
 • Спіл-стіл (каплезбірник) — окремий елемент з нержавіючої сталі, на який ставляться свіжовимитий посуд.
 • Рінзер (омивач) — елемент у рази спрощує роботу із посудом. Рінзер дозволяє сполоснути необхідну місткість простим натисканням на нього.

Ефективна робота бармена досягається правильним плануванням та розставлянням всього необхідного. Цього набагато простіше досягти, якщо бар обладнаний меблями з нержавіючої сталі спеціально створеними під приміщення та робочі процеси.

Переваги барних станцій індивідуального виконання

Професійний бармен є знахідкою для кожного закладу. Ефективність роботи бармена залежить безпосередньо від правильно обладнаного робочого місця. Функціональне та зручне робоче місце забезпечить професіоналу максимальну швидкість та якість роботи.

У компанії Dinox можна купити барні станції різної комплектації

Різні варіанти барних модулів та їх поєднання з нержавіючої сталі для кафе, ресторану, бару, громадського харчування широко представлені в компанії Dinox.

Наша компанія розробила 3 ​​основні лінійки.

Standart виконуються з нержавіючої сталі AISI 201 з параметрами: довжина -1100 2400 мм, ширина 500-1000 мм, висота 850 900 мм. Узгоджуються із замовником індивідуальні габарити ванни під лід, індивідуальні габарити чаші, кількість (одна/дві) навісних рейок для пляшок. Наявність полиці під міксер, ящиків, полиць та стелажів для келихів на замовлення покупця.

Popular виконуються, згідно з вибором замовника, з нержавіючої сталі марки AISI 201 або AISI 304, товщина сталі товщина сталі 1,0 мм або 1,5 мм, з параметрами: довжина -1100 2400 мм, ширина 500-1000 мм, висота 850 900 мм. Пропонуються різні варіанти виконання зони миття (штамповане або зварне миття, з рінзером у чаші або в зоні миття, з отвором для збору сміття з дошкою для нарізки), зони організації сміття, зони ванни під лід, зони під ванною для льоду.

Premium виконуються, згідно з вибором замовника, з нержавіючої сталі марки AISI 201 або AISI 304, товщина сталі товщина сталі 1,0 мм або 1,5 мм, з параметрами: довжина -1350 2400 мм, ширина 550 мм; висота 700 770 мм виготовляємо спіл-стоп із логотипом закладу. Ванна мочена суцільнотягнута чаша. За погодженням із замовником виконуються в різних варіантах: зона мийки, зона організації сміття, зона ванни під лід, зона під ванною для льоду, знімні плінтуси, фігурна форма рейки для пляшок, стикування суміжних столів в єдину поверхню за принципом “шип-паз", напрямні та інша фурнітура HAFELE (Німеччина). Мобільні барні станції виготовляються на замовлення, з нержавіючої сталі AISI 201, товщиною 1,5 мм. Укомплектовані ванною під лід із відсіками для пляшок та гастроємностей (подвійне дно), мийкою з краном, з отвором для скидання сміття.

Модулі барних станцій, які використовуються при проєктуванні.

 • Полиця-накопичувач для спиртних напоїв;
 • Місткість для зберігання льоду (фарба);
 • Ванни для льоду, що використовуються для охолодження спиртних напоїв та соків;
 • Гастроємності для нарізки;
 • Полиця під барне обладнання (блендер, міксер тощо);
 • Мінні-стелаж для зберігання келихів;
 • Мийна ванна;
 • Сміттєзбірник (отвір або висувна скринька для скидання відходів);
 • Додаткові висувні ящики для зберігання девайсів (дрібного кухонного начиння).

Барне обладнання має бути організовано та компактно, щоб бармен міг користуватися всім необхідним і не витрачати час на зайві рухи.

Наша компанія займається оснащенням барів та кафе понад 8 років, що дало нам не малий досвід та понад 300 варіантів комбінування барних модулів.

Барні станції індивідуального виконання дозволяють враховувати особливості закладу та потреби роботи бармена. Компанія виконає робоче місце бармена виходячи з геометрії приміщення та меню. За розробленими та узгодженими кресленнями, барна станція буде виготовлена ​​у заплановані терміни.

Барна станція на замовлення - це запорука віртуозної роботи бармена!!!

Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Новини та статті