Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Гумове кільце - "бампер"

Ціна: 650 UAH

Купити гумове кільце для ресторану

Наша компанія комплексно підходить до оснащення кухні ресторану. Одним з важливих аксесуарів на кухні є гумове кільце або "бампер" для обрамлення отворів у столів для збору відходів. Воно буде зручним доповненням кухні ресторану, зробить роботу персоналу ефективнішим, не дозволить падати у сміття дрібному посуду. Гумові кільця встановлюються в стільницю столу для збирання харчових відходів та обробки продуктів. Крім того, гумовий бампер на промисловій кухні використовують для кришок сміттєвих баків. Бампер є окремим елементом, який можна встановити у отвір для збору відходів як фіксатор пакету для сміття. За такої фіксації повний пакет легко знімати. Сміттєвий контейнер з бампером виглядає естетично навіть у центрі відкритої кухні та відповідає вимогам системи HACCP. Виріб має універсальні розміри (діаметр 20 см, висоту над робочою поверхнею 2 см), що дозволяє гармонійно вписати його на кухню будь-якого закладу.

Гумове кільце для баристи

Якщо встановити сміттєвий бак із гумовим бампером у зоні скидання кавової макухи, то він стане чудовим замінником нок-боксу. Вистукувати ріжок об гумове кільце, як показала практика, зручно та ефективно.

Купити гумовий бампер для громадського харчування

Щоб замовити гумові кільця для збирання харчових відходів, потрібно просто зателефонувати нам. Кільця є в наявності на складі у Дніпрі та будуть доставлені до будь-якого міста України зручною для вас кур'єрською службою. Телефонуйте!

Тип обладнання Аксесуари
Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
З цим обладнанням замовляють
Марміт перших страв
Ціна: розрахункова
Марміт других страв
Ціна: розрахункова
Прилавок холодильний
Ціна: розрахункова
Нейтральний прилавок
Ціна: розрахункова