Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube

Автономний рукомийник

Ціна: розрахункова

Наведені основні характеристики виробів, які виконуються за замовчуванням. Будь-які характеристики (звісно, в рамках технічних можливостей обладнання на виробництві) можна змінювати!

Рукомийник автономний з помпою та підігрівом води

Автономний рукомийник — оптимальне сучасне рішення для санітарної обробки рук та інвентарю у закладах без централізованих комунікацій. З його допомогою процес обробки рук та інвентарю навіть у найпростіших умовах стає швидким, комфортним і при цьому економічним.

Виконання умивальника

Габарит, мм

600х600х850

Каркас

 •  AISI 201
 • труба 30х30х1,2 мм

Чаша

 • AISI 201 зварена
 • глибина 200 мм

Пристінний борт

40 мм

Дверцята

орна

Зашивки

бокові

Проточний водонагрівач

у комплекті

Помпа

у комплекті

Сифон

у комплекті

Ємності для води (чистої та зливної)

у комплекті

Рукомийники з нержавіючої сталі  можуть бути виконані:

 • індивідуальних розмірів;
 • на колесах;
 • з бічними бортами.

Автономний рукомийник: кому підійде ця конструкція

Рукомийник автономний з помпою та підігрівом води застосовується там, де немає можливості під'єднати мийку до водопроводу та централізованої каналізації. Прекрасно впишеться він у простір фудтраків, мобільних кав'ярень, різноманітних торгових точок, кіосків шаурми та фаст-фуду. Принцип роботи цього пристрою простий, як і все геніальне. Такі рукомийники є закритою шафкою, в якій можна помітити чашу і кран. А ось усередині знаходяться баки для води по 20 л і помпа, за допомогою якої вода подається в кран.

Придбана у компанії Dinox конструкція повністю готова до використання. Все, що вам потрібно, — включити проточний водонагрівач у розетку та залити воду. Готово! З відкритого крана піде тепла вода зручною для рук температури. Проточний водонагрівач регулює температуру води. Реалізована комплектація є економічною з енергоспоживання, тому що її витрата відбувається тільки в момент користування умивальником, а не весь час, як за ТЕНового підігріву.

Автономний рукомийник від Dinox: особливості виготовлення

Компанія Dinox реалізує нейтральне обладнання, виготовлене із висококласної нержавіючої сталі з дотриманням усіх сучасних вимог до виробництва. Автономний умивальник у стандартному виконанні є конструкцією з такими особливостями.

 1. Виріб виготовлений зі сталі марки AISI 201. За довгі роки роботи ми зупинилися саме на цьому варіанті, оскільки він дозволяє одночасно знизити кінцеву вартість конструкції (шляхом нижчої ціни на сталь), при цьому не завдаючи шкоди якості умивальника, оскільки в сплав AISI 201 доданий марганець, що робить його ще міцнішим і твердішим.
 2. Зварена мийна чаша. На відміну від цільнокроєної це також дозволяє здешевити автономний рукомийник і цілком виправдовує.
 3. Пристінний борт. Обов'язковий елемент конструкції, його висота становить 40 мм.
 4. Розчинні дверцята. Саме цей варіант був визнаний найергономічнішим.
 5. Бічні зашивки. Разом із дверцятами цей елемент конструкції відповідає, серед іншого, і за акуратний зовнішній вигляд обладнання.
 6. У комплекті постачаються:
  • проточний водонагрівач;
  • насос;
  • сифон;
  • ємності для води (чистої та зливної).

Зверніть увагу, що компанія Dinox представляє вашій увазі стандартну модель умивальника розмірами 600*600*850, укомплектовану двома резервуарами по 20 літрів. Якщо вам потрібне обладнання інших розмірів або оснащене додатковою комплектацією (наприклад, колесами або бічними бортами), вам достатньо повідомити про це наших менеджерів.

Співпраця з Dinox

Компанія Dinox йде в ногу з часом і запрошує вас слідувати разом з нами! Автономний мийник — це нове слово на ринку громадського харчування України. Дозвольте собі вийти на новий рівень сучасності та комфорту, не виходячи за рамки розумного, економного використання ресурсів. Для цього досить просто замовити в Dinox автономний рукомийник. Після надходження передоплати ми відразу ж почнемо виготовляти цей елемент нейтрального обладнання, а через 10-15 днів ви вже зможете вирішувати, яким чином рукомийник з нержавіючої сталі приїде до вас на об'єкт!

Не відкладайте рішення в довгу скриньку. Удосконалюємося разом — вже зараз!

Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
З цим обладнанням замовляють
Марміт перших страв
Ціна: розрахункова
Марміт других страв
Ціна: розрахункова
Прилавок холодильний
Ціна: розрахункова
Нейтральний прилавок
Ціна: розрахункова