Ми у соц. мережах:
facebook instagram youtube
Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Наші переваги
Нестандартне обладнання
Ціни від виробника
Дотримання термінів
Сертифікати якості
Гарантія та Сервіс
СанПіН та ДСН України
Обладнання для харчової промисловості
Новини та статті
Нержавіюча сталь
Підставки з нержавійки
Ціна: розрахункова
Колоди для рубки м'яса
Ціна: розрахункова
Стіл для викладення риби
Ціна: розрахункова
Візки для посуду
Ціна: розрахункова

Комплексне проєктування обладнання для ресторанів, промислових кухонь, барів, кав'ярень

Якщо вам потрібно обладнати кухню ресторану або їдальні, кафе або бару, то ви вибираєте між двома варіантами:

  • використовувати готові рішення;
  • замовити індивідуальний проєкт обладнання з нержавіючої сталі.

На перший погляд, перевагою готового рішення може вважатися ціна і терміни виготовлення. Але будьте певні: це тільки на перший погляд.

Компанія Dinox пропонує вам виготовити обладнання для кухні закладу громадського харчування за індивідуальним проєктом. Ми готові ретельно вивірити всі параметри ваших побажань, взяти на себе всі складнощі, подбати про прийнятне співвідношення «ціна-якість», щоб в результаті ви могли отримати обладнання, яке ідеально підходить під вашу конкретну кухню.

Хто ми

Компанія Dinox займається виготовленням нестандартного обладнання та устаткування для ресторанів за індивідуальними вимогами.

Що ми робимо?

Консультуємо

Все, що потрібно зробити замовнику, - зателефонувати нашим консультантам. З першого дзвінка ви отримаєте максимум технічної інформації про товар і його вартість, оскільки наш штат складається тільки з менеджерів, які мають багаторічний досвід роботи.

Проєктуємо

Досвідчені конструктори й технологи проєктують холодильне, теплове і комбіноване обладнання для різних закладів громадського харчування, мереж ресторанів, цехів, закладів швидкого харчування і торгової сфери.

Знаємо закони

Крім того, ми допомагаємо або повністю проєктуємо зону промислової кухні відповідно до рекомендацій ДБН, СанПіН України та міжнародними стандартами HACCP.

Справляємося вчасно

Виробництво в наших цехах налагоджено так, що ми завжди встигаємо виготовити усе обладнання з харчової нержавіючої сталі до вашого відкриття.

Допомагаємо вам економити

Ми завжди підказуємо, де і на чому можна заощадити при проєктуванні професійної кухні. Ви платите тільки за дійсно необхідне й відповідне вашому технологічному процесу обладнання.

Доставляємо

Ми беремо на себе всі послуги з доставки обладнання для ресторанів по Україні. Уточніть, куди потрібно доставити та кому передати, і забудьте про інші клопоти.

Кожен етап процесу, від консультації телефоном до післягарантійного обслуговування, досконало контролюється нашими співробітниками. Ми цінуємо професіоналізм працівників компанії, уважно слухаємо наших клієнтів і дорожимо своєю репутацією.